top of page

Neden MerKids?

MerKids Gündüz Bakım Evi, öğrencilerine gerekli imkanları ve eğitimi sağlayarak sabırlı ve dürüst olmaya önem veren, paylaşımcı, öz disipline sahip, benlik saygısı gelişmiş, adil, gelenek ve göreneklerine karşı duyarlı, sorumluluklarının bilincinde, doğa ve çevreye özen gösteren, toplum bilincine sahip, gelişmeye ve ilerlemeye her zaman açık olan yeni nesillerin yetişmesine yardımcı olmayı amaç edinerek yola çıkmıştır ve bu kapsamda öğrencilerin ve velilerin beklentilerini karşılayabilecek kapasitede bir kurum oluşturmuştur.

Çocuk Boyama

Sakin ve Huzurlu Atmosfer


MerKids olarak her çocuğun doğuştan sahip olduğu özel yetenekleri keşfederek ihtiyaçları doğrultusunda onlara yol göstermek en önemli hedeflerimiz arasındadır. Çocuklar bilgi, beceri ve yeteneklerini ancak özgür bir ortamda tüm özel koşullara sahip olduklarında ortaya çıkarabilirler. Bizler çocuklarınız için yol gösterici olmayı ve sosyal hayata attıkları bu ilk adımda kendilerini geliştirme fırsatını elde etmelerini amaçladık.

Eğitimde fırsat eşitliğini temel ilkelerinden biri haline getiren MerKids kurumundaki her öğrenciyle özel olarak ilgilenir. Okul öncesi eğitiminde her çocuk özel ilgiye ve alakaya ihtiyaç duyar, bizler bunun farkında olarak gerek aile desteği gerekse rehberlik hizmetlerimiz sayesinde öğrencilerimizin en büyük destekçisi olmayı ilke edindik.

bottom of page